Antalya Devlet Senfoni Orkestrası

2017 – 2018

6 Ekim 2017

Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Alexander Rahbari

Solist

Program
9. Senfoni
Beste: l. Van Beethoven


13 Ekim 2017

Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:00
Şef Gürer Aykal

Solist
Simge Büyükedes “Soprano”
Asude Karayavuz “Mezzo Soprano”

Program
7 Şarkı
Beste: A. Berg
Deyişler
Beste: A. Saygun
Düetler


4 Kasım 2017

Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:00
Şef Gürer Aykal

Solist
Stephane Blet “Piyano”

Program
Türk Osmanlı Rapsodisi
Beste: S.Blet

2. Piyano Konçertosu
Beste: S. Saens

3. Senfoni
beste: A. Borodin

Tango
Beste: J. Packales


10 Kasım 2017

Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:00
Şef Gürer Aykal

Solist
Emre Elivar “Piyano”

Program
Piyano Konçertosu
Beste: U.C.Erkin

Senfonik Bölüm
U.C.Erkin


22 Kasım 2017

Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:00
Şef Hakan Şensoy

Solist
Borusan Quartet
Esen Kıvrak “Keman”
Olgu Kızılay “Keman”
Efdal Altun “Viyola”
H.Çağ Erçağ “Viyolonsel”’

Program
Senfonik Anadolu Rock


1 Aralık 2017

Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:00
Şef Leonard Slatkin

Solist
Güher Pekinel “Piyano”
Süher Pekinel “Piyano”

Program
Egmont Üvertürü
Beste: L. Van Beethoven

2. Piyano Konçertosu
Beste: F. Poulenc

2. Senfoni
Beste: J. Brahms


2 Aralık 2017

Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:00
Şef Leonard Slatkin

Solist
Güher Pekinel “Piyano”
Süher Pekinel “Piyano”

Program
Egmont Üvertürü
Beste: L. Van Beethoven

2. Piyano Konçertosu
Beste: F. Poulenc

2. Senfoni
Beste: J. Brahms


8 Aralık 2017

Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Gürer Aykal

Solist
Ufuk Dördüncü “Piyano”
Bahar Dördüncü “Piyano”

Program
Dance Macabre
Beste: S. Saens

2 Piyano Konçertosu
Beste: B. Martinu

Şehrazad Senfonik Suit
Beste: R. Korsakov


15 Aralık 2017

Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Theodore Kuchar

Solist
Svetlin Roussev “Keman”

Program
Symphony Espagnole
Beste: E. Lalo

1. Senfoni
Beste: E. Elgar


22 Aralık 2017

Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Alexander Rahbari

Solist
Martin Kofler “Flüt”

Program
Flüt Konçertosu
Beste: A. Hachaturian

Petruska (1947 versiyonu)
Beste: I. Stravinsky


29 Aralık 2017

Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30

Solist

Program


4 Ocak 2018

Yer, Saat Akdeniz Üniversitesi, 20:30
Şef Alessandro Cedrone

Solistler
Salih Emre Erşahin “Kontrabas”

Program
Kontrabas Konçertosu
Beste: S. Koussevitzky

6. Senfoni
Beste: P.I.Çaykovski


5 Ocak 2018

Yer, Saat Akdeniz Üniversitesi, 20:30
Şef Alessandro Cedrone

Solistler
Salih Emre Erşahin “Kontrabas”

Program
Kontrabas Konçertosu
Beste: S. Koussevitzky

6. Senfoni
Beste: P.I.Çaykovski


12 Ocak 2018

Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Antonio Pirolli

Solist
Can Okan “Piyano”

Program
Paganini Teması Üzerİne Çeşitlemeler
Beste: S. Rahmaninov

2. Senfoni
Beste: Ralph Vaughan Williams


19 Ocak 2018

Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Tolga Taviş

Solist
Tahir Aydoğdu “Kanun”

Program
Vltava
Beste: B. Smetana

Kanun Konçertosu
Beste: H. Avetisyan

8. senfoni
Beste: A. Dvorak


26 Ocak 2018

Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Alexander Rahbari

Solist
Soyoung Yoon ‘‘Keman’’

Program
1. Keman Konçertosu
Beste: S. Prokofiev

7. Senfoni
Beste: A. Dvorak


1 Şubat 2018

Yer, Saat Akdeniz Üniversitesi, 20:30
Şef Raoul Gruneis

Solistler
Lelya Bayramoğulları “Flüt”
Günay Yetiz “Flüt”
Özgür Baskın “Keman”

Program
Brandenburg 5. Senfoni
Beste: J. S. Bach

1. Senfoni
Beste: L. Van Beethoven


2 Şubat 2018

Yer, Saat Akdeniz Üniversitesi, 20:30
Şef Raoul Gruneis

Solistler
Lelya Bayramoğulları “Flüt”
Günay Yetiz “Flüt”
Özgür Baskın “Keman”

Program
Brandenburg 5. Senfoni
Beste: J. S. Bach

1. Senfoni
Beste: L. Van Beethoven


9 Şubat 2018

Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Antonio Pirolli

Solist
Alexander Rudin “Viyolonsel”
Fedor Rudin “Keman”
Ivan Rudin “Piyano”

Program
Triple Konçerto
Beste: L. Van Beethoven

2. Senfoni
Beste: L. Van Beethoven


16 Şubat 2018

Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef

Solistler

Program


23 Şubat 2018

Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Hakan Şensoy

Solist
Pelin Güven “Obua”

Program
Pavane
Beste: M. Ravel

Obua Konçertosu
Beste: R. Strauss

La Valse
Beste: M. Ravel

Rhapsody Espagnol
Beste: M. Ravel


2 Mart 2018

Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Alexander Rahbari

Solist
Radovan Vlatkovic “Korno”
Mustafa Tuncay “Korno”

Program
2 Korno için Konçerto
Beste: J. Haydn

2. Korno Konçertosu
Beste: R. Strauss

3. Senfoni
Beste: J. Brahms


9 Mart 2018

Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Rengim Gökmen

Solist
Gülsin Onay “Piyano”
Arda Aktar “Bariton”

Program
4. Piyano Konçertosu
Beste: L. Van Beethoven

Bir Gezginin Şarkıları
Beste: G. Mahler

At Sineği
Beste: D. Shostokoviç


16 Mart 2018

Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Antonio Pirolli

Solist
Veriko Tchumburidze “Keman”

Program
Keman Konçertosu
Beste: L. Van Beethoven

Karnaval Üvertürü
beste: a. dvorak

The Water Goblin
Beste: A. Dvorak


22 Mart 2018

Yer, Saat Akdeniz Üniversitesi, 20:30
Şef Nikos Haliassas

Solist
Olgu Kızılay “Keman”
Tevfik Rodos “Bas”

Program
Keman Konçertosu
Beste: C. Papageorgiou

2 Yunan Şarkısı
Beste: Hatzidakis – Thedorakis

Yunan Dansları
Beste: N. Skalkottas

Türk Kapriçyosu
Beste: F. Tüzün


23 Mart 2018

Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Nikos Haliassas

Solist
Olgu Kızılay “Keman”
Tevfik Rodos “Bas”

Program
Keman Konçertosu
Beste: C. Papageorgiou

2 Yunan Şarkısı
Beste: Hatzidakis – Thedorakis

Yunan Dansları
Beste: N. Skalkottas

Türk Kapriçyosu
Beste: F. Tüzün


29 Mart 2018

Yer, Saat Akdeniz Üniversitesi, 20:30
Şef Tolga Taviş

Solistler
Thorwald Jorgensen “Theremin”

Program
Popüler Parçalardan Seçmeler

Beste: 5. Senfoni
Beste: Yalçın Tura


30 Mart 2018

Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30

Şef Tolga Taviş

Solistler
Thorwald Jorgensen “Theremin”

Program
Popüler Parçalardan Seçmeler

Beste: 5. Senfoni
Beste: Yalçın Tura


5 Nisan 2018

Yer, Saat Akdeniz Üniversitesi, 20:30
Şef Antonio Pirolli

Solist
Özcan Ulucan “Keman”

Program
Keman Konçertosu
Beste: J. Brahms

4. Senfoni
Beste: J. Brahms


6 Nisan 2018

Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30

Şef Antonio Pirolli

Solist
Özcan Ulucan “Keman”

Program
Keman Konçertosu
Beste: J. Brahms

4. Senfoni
Beste: J. Brahms


13 Nisan 2018

Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Gürer Aykal

Solist
Igor Pıkayzen “Keman”

Program
Grand Canyon Suiti
Beste: Ferde Grofe

West Side Story
Beste: L. Bernstein


20 Nisan 2018

Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Yalçın Adıgüzel

Solistler
Yuriy Sayutkin ‘‘Piyano’’

Program
3. Piyano Konçertosu
Beste: Vasıf Adıgüzel

Leyla ve Mecnun
Beste: K. Karayev

Saadi’ni Okurken
Beste: Musa Mirzaev


27 Nisan 2018

Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Yalçın Adıgüzel

Solistler
Yuriy Sayutkin ‘‘Piyano’’

Program
3. Piyano Konçertosu
Beste: Vasıf Adıgüzel

Leyla ve Mecnun
Beste: K. Karayev

Saadi’ni Okurken
Beste: Musa Mirzaev


4 Mayıs 2018

Yer, Saat Yeşil Park Kültür Merkezi, Yeşilbayır, Döşemealtı, 20:30
Şef Hakan Şensoy

Solist
Davide Algana “Keman”

Program
Toccato
Y. Tura

Keman Konçertosu
Beste: F. Mendelssohn

Polovec Dansları
Beste: A. Borodin


11 Mayıs 2018

Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Orhun Orhon

Solistler
Esen Kıvrak “Keman”
Başar Can Kıvrak “Piyano”

Program
Keman ve Piyano Konçertosu
Beste: F. Mendelssohn

8. Senfoni
Beste: L. Van Beethoven


17 Mayıs 2018

Yer, Saat Akdeniz Üniversitesi, 20:30
Şef Nesrin Bayramoğulları

Solist
Erten Deniz İspir “Keman”
Buğra Yüksel “Piyano”

Program
Keman Konçertosu
Beste: P.I. Çaykovski

Piyano Konçertosu
Beste: S. Rahmaninov


18 Mayıs 2018

Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Nesrin Bayramoğulları

Solist
Erten Deniz İspir “Keman”
Buğra Yüksel “Piyano”

Program
Keman Konçertosu
Beste: P.I. Çaykovski

Piyano Konçertosu
Beste: S. Rahmaninov


25 Mayıs 2018

Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Cemii Can Deliorman
Ankara Devlet Çok Sesli Korosu

Solistler
Tolga Salman “Bandaneon”
Elif Canbazoğlu “Soprano”

Program
Missa Tango
Beste: Martin Palmeri