Antalya Devlet Senfoni Orkestrası

2019 – 2020

4 Ekim 2019

Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Oğuzhan Kavruk

Solist

Svetlin Roussev “Keman”

Program

Keman Konçertosu
Beste: P.I. Çaykovski

6. Senfoni
Beste: P.I. Çaykovski


11 Ekim 2019

Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Nezih Seçkin

Solist

Arda Serindağ “Klarinet”

Program

Oberon Üvertürü
Beste: C.M. Von Weber

1. Klarinet Konçertosu Op. 73
Beste: C.M. Von Weber

Der Freischutz Uvertürü
Beste: C.M. Von Weber

Romeo&Julliet
Beste: P.I. Çaykovski


18 Ekim 2019

Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Hakan Şensoy

Solist

Hatice Doğan Sevinç “Kemençe”

Program

Fingal Mağarası Üvertürü
Beste: F. Mendelssohn

Kemençe Konçertosu (Dünya Prömiyeri)
Beste: H.N. Tura

2. Senfoni
Beste: L. Van Beethoven


9 Kasım 2019

Yer, Saat Haşim İşcan, 20:30
Şef Murat Cem Orhan

Solist

Antalya Devlet Opera ve Balesi Korosu

Program

Sensin Atatürk
Beste: T. Taviş


22 Kasım 2019

Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Oğuzhan Kavruk

Solist

İdil Biret “Piyano”

Program

1. Piyano Konçertosu
Beste:F. Liszt

Bolero
Beste: M. Ravel


29 Kasım 2019

Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Oğuzhan Kavruk

Solist

Kerem Görsev “Piyano”

Program

Kerem Görsev Caz Konseri


6 Aralık 2019

Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Lorenzo Castriota

Solist

Feryal Türkoğlu “Soprano”
Mezzo Soprano “Soprano”
Renzo Zulıan “Tenor”
Şafak Güç “Bariton”

Program

Opera Aryaları


13 Aralık 2019

Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Cemii Can Deliorman

Solist

Yiğit Karataş “Keman”

Program

Keman Konçertosu
Beste:M. Bruch

4. Senfoni
Beste: L. Van Beethoven


20 Aralık 2019

Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Oğuzhan Kavruk

Solist

Elçim Özdemir “Viyola”
Deniz Toygör “Keman”

Program

Senfoni Konçertant
Beste: W.A. Mozart

40. Senfoni
Beste: W.A. Mozart


27 Aralık 2019

Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Oğuzhan Kavruk

Solist

Enbe Orkestrası

Program

Popüler Parçalardan Seçmeler


10 Ocak 2020

Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Tolga Taviş

Solist

Tevfik Rodos “Bas”
Dilek Türkan “Soprano’’
Ricardo Moyano “Gitar”
Gustavo Battistessa “Bandaneon”
Gökhan Par ‘‘Trompet’’

Program

Tango Konseri


17 Ocak 2020

Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Theodore Kuchar

Solist

Francesca Dego “Keman”

Program

1. Keman Konçertosu
Beste: N. Paganini

1. Senfoni
Beste: S. Rahmaninov


24 Ocak 2020

Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Hakan Şensoy

Solist

 

Program

Popüler Parçalardan Seçmeler


31 Ocak 2020

Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Can Okan

Solist

Serdar Mamaç “Viyolonsel”

Program

Fantasie Op. 7
Beste: A. Davıdoff

Varıations On A Theme From Moses In Egypt
Beste: N. Paganını

Yaylı Sazlar İçin Serenad
P. I. Çaykovski


7 Şubat 2020

Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Orhun Orhon

Solist

Gözde Yaşar “Viyolonsel”

Program

Coriolan Üvertürü
Beste: L. Van Beethoven

Rokoko Teması Üzerine Varyasyonlar
Beste: P.I. Çaykovski

104. Senfoni
Beste: J. Haydn


14 Şubat 2020

Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Oğuzhan Kavruk

Solist

Leyanner Chibas Duporte “Vokal”
Erdem Özkan “Vokal”
Can Kıyıcı “Conga”
Mehmet Arslan “Cimbal”
Marcos Del Valle “Bongo-Tres”
Ali Erol “Alto Saksafon”
Cem Güngör “Trombon”
Keily Fidel Riquelme “Trompet”
Gökhan Över “Kontrabas”
Nejdi Şimşek “Piyano”

Program

Latin Konseri


21 Şubat 2020

Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Antonio Pirolli

Solist

Raul Da Costa “Piyano”

Program

1. Piyano Konçertosu
Beste: F. Chopin

5. Senfoni
Beste: L. Van Beethoven


28 Şubat 2020

Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Tadeutz Strugala

Solist

Gülsin Onay “Piyano”

Program

Piyano Konçertosu No. 20 K. 466
Beste:W.A. Mozart

41. Senfoni
Beste:W.A. Mozart


6 Mart 2020

Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Gürer Aykal

Solist

Lelya Bayramoğulları “Flüt”
Bihter Yeliz Kızılay “Obua”
Ekaterina Aktı “Piyano’’

Program

Op. 65 Flüt ve Obua için Do Majör Konçertino
Beste: F. Krommer

Flüt & Obua ve Orkestra için Rhapsody ‘‘İlk seslendiriliş’’
Beste: Özge Gülbey Usta

K.488 No. 23 La Majör Piyano Konçertosu
Beste: W.A. Mozart


13 Mart 2020

Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Murat Cem Orhan

Solist

Merve Nur Uslu “Keman”

Program

5. Keman Konçertosu
Beste: W.A. Mozart

3. Senfoni İskoç
Beste: F. Mendelsshon

Genoveva Üvertürü
Beste: R. Schumann


20 Mart 2020

Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Cemii Can Deliorman

Solist

Nurdan Küçükekmekçi “Soprano”
Önder Baloğlu “Keman”

Program

Yol
Beste: T. Pöğün

Troya Ve Çanakkale’den Arya
Beste: H. Uçarsu

Türkiye Senfonik Şiir
Beste: C.R. Rey

Re Majör Keman Konçertosu
Beste: W.A. Mozart


27 Mart 2020

Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Antonio Pirolli

Solist

Can Okan “Piyano”

Program

3. Piyano Konçertosu
Beste: S. Rahmaninov

3. Senfoni
Beste: L. Van Beethoven


3 Nisan 2020

Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Ivo Venkov

Solist

Emilio Colon “Viyolonsel”

Program

Viyolonsel Konçertosu
Beste. R. Schumann

4. Senfoni (İtalyan)
Beste: F. Mendelsshon


10 Nisan 2020

Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Murat Göktaş

Solist

Gökhan Aybulus “Piyano”

Program

2. Piyano Konçertosu
Beste: F. Chopin

1. Senfoni
Beste: L. Van Beethoven


17 Nisan 2020

Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Burak Tüzün

Solist

Onur Şenler “Viyolonsel”
Angela Ahıskal “Soprano”

Program

Gelibolu Senfonisi
Beste: Can Atilla


24 Nisan 2020

Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Hasan Niyazi Tura

Solist

Laçin Akyol “Keman”
Çetin Özen “Vurma Çalgılar”
Ada Canata “Arp”

Program

Program Daha Sonra Açıklanacaktır


1 Mayıs 2020

Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Tolga Taviş

Solist

Selva Erdener “Soprano”
Valentin Conus “Soprano Saksafon”
Tolga Salman “Bandaneon”
Serkan Halili “Kanun”

Program

Karnaval Üvertürü
Beste: A. Dvorak

Galanta Dansları
Beste: Z. Kodaly (Telifli)

İstanbul Halleri
Beste: T. Taviş


8 Mayıs 2020

Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Cem Mansur

Solist

 

Program

 


15 Mayıs 2020

Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Orhun Orhon

Solist

Ankara Devlet Çok Sesli Korosu

Program

Requıem
Beste: G. Faure

Cantıque De Jean Racine
Beste: G. Faure


22 Mayıs 2020

Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Rengim Gökmen

Solist

Olgu Kızılay “Keman”

Program

Keman Konçertosu
Beste: T. Erdener