2015 – 2016
2 Ekim 2015
Yer, Saat Aspendos Antik Tiyatro, 20:00
Şef Gürer Aykal
Koro Ankara Çoksesli Devlet Korosu
Solistler
Nurdan Küçükekmekçi “Soprano”
Erdem Erdoğan “Tenor”
Kevork Tavityan “Bariton”
Program
Carmina Burana
30 Ekim 2015
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Nesrin Bayramoğulları
Solist
Ekaterina Aktı “Piyano”
Program
F. Chopin, Piyano Konçertosu No.1
E. Grieg, Peer Gynt Süit No.1-2
5 Kasım 2015
Yer Talya Convention Center
Şef Gürer Aykal
Solist
H. Çağ Erçağ “Viyolonsel”
Program
C. Saint Seans, Viyolonsel Konçertosu
6 Kasım 2015
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Gürer Aykal
Solist
Ayşegül Sarıca “Piyano”
Program
L. van Beethoven, Piyano Konçertosu No.3
İ. Stravinsky, Perinin Öpücüğü
13 Kasım 2015
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Artun Hoinic
Solist
Doğuş Ergin “Viyolonsel”
Program
A. Dvorak, Viyolonsel Konçertosu
J. Brahms, Senfoni No.4
17 Kasım 2015
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Christoph Mathias Muller
Solist
Nicolai Demidenko “Piyano”
Program
Cemal Reşit Rey, Türkiyem
E. Grieg, Piyano Konçertosu
L. van Beethoven, Senfoni No.7
19 Kasım 2015
Yer, Saat Bahçeşehir Koleji, 15:00
Şef Taner Demir
Program
Popüler parçalardan seçmeler
23 Kasım 2015
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Gürer Aykal
Solist
Martina Fhiljack “Piyano”
Program
Hasan Uçarsu, Süit
S. Rachmaninov, Piyano Konçertosu No.2
P. İ. Çaykovski, Senfoni No.4
27 Kasım 2015
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Marek Pijarowski
Solist
Gülsin Onay “Piyano”
Program
R. Schumann, Piyano Konçertosu
J. Sibelius, Senfoni No.2
29 Kasım 2015
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Don Davis
Program
Film Müzikleri
4 Aralık 2015
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Gürer Aykal
Solist
Cihat Aşkın “Keman”
Program
Bülent Tarcan, Keman Konçertosu
M. Sun, Nazım Oratoryosu
10 Aralık 2015
Yer, Saat Bahçeşehir Koleji, 15:00
Şef Orhun Orhon
Program
V. Kalinnikov, Senfoni No.1
11 Aralık 2015
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Orhun Orhon
Solist
Alexander Markov “Keman”
Program
N. Paganini, Keman Konçertosu No.2
V. Kalinnikov, Senfoni No.1
18 Aralık 2015
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Alexander Rahbari
Solist
Jiri Barta “Viyolonsel”
Program
R. Schumann, Viyolonsel Konçertosu
P. İ. Çaykovski, Senfoni No.5
5 Ocak 2016
Yer, Saat Bahçeşehir Koleji, 15:00
Şef Taner Demir
Program
P. İ. Çaykovski Senfoni No.1
8 Ocak 2016
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Emil Tabakov
Solist
Jania Aubakirova”Piyano”
Program
S.Rachmaninov Piyano Konçertosu No.3
P .İ .Çaykovski Senfoni No.1
15 Ocak 2016
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Alexander Rahbari
Solist
Dalibor Karvay “Keman”
Program
M. Bruch, Keman Konçertosu
H. Berlioz, Fantastik Senfoni
22 Ocak 2016
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Lorenzo Castriota
Solist
Nicolas Koeckert “Keman”
Program
A .Khachaturıan, Keman Konçertosu
J. Brahms, Senfoni No.3
29 Ocak 2016
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Leos Svarovsky
Solist
Peter Baran “Viyolonsel”
Program
B. Martinu, Viyolonsel Konçertosu
A. Dvorak, Senfoni No.7
5 Şubat 2016
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Hakan Şensoy
Solist
Antonio Pricone”Piyano”
Program
E. Gregson, Hommage
K. Weill, Klein Dreigrosch
A. Dvorak, Serenade
12 Şubat 2016
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Murat Göktaş
Program
Tuncay Kayış
Melodi Eylül Kayış
Louis Imuanrihagbe Idiagbonya
Alptekin Gültekin
Ahmet Serdar Yimsel
Zafer Gerdanlı
18 Şubat 2016
Yer, Saat Bahçeşehir Koleji 15:00
Şef Alpaslan Ertüngealp
Program
L. V. Beethoven, Coriolan Uvertur
L. V. Beethoven, Senfoni No.5
19 Şubat 2016
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Alpaslan Ertüngealp
Solistler
Mustafa Tuncay “Korno”
Ahmet Rahtuvan “Korno”
A.Semih Atışeri “Korno”
Mahir Kalmik “Korno”
Program
L.Van Beethoven, Coriolan Uvertür
C. H. Hubler, Dört Korno İçin Konser Parçası
L. Van. Beethoven, Senfoni No.5
26 Şubat 2016
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Alexander Rahbarı
Solist
Ilya Grubert “Keman”
Program
J. Brahms, Keman Konçertosu
I. Stravinsky, Ateş Kuşu
4 Mart 2016
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Gürer Aykal
Solist
Güldiyar Tanrıdağlı “Piyano”
Program
W. A. Mozart, Piyano Konçertosu KV.453
P. I. Çaykovski Senfoni No.2
11 Mart 2016
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef İbrahim Yazıcı
Solist
Tatjana Masurenko “Viyola”
Program
W. Walton, Viyola Konçertosu
M. Ravel, Couperin’in Mezarı
O. Respighi, Kuşlar
18 Mart 2016
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Alpaslan Ertüngealp
Solist
Marc Bouchkov “Keman”
Program
W .A. Mozart, Keman Konçertosu No.4
F. Mendelssohn, Senfoni No.3 (İskoç)
25 Mart 2016
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Alexander Rahbari
Solist
Natalia Gutman “Viyolonsel”
Alexander Kagan “Keman”
Gökhan Aybulus “Piyano”
Program
L. V. Beethoven, Triple Konçerto
D. Shostakovich, Senfoni No.10
1 Nisan 2016
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Emin Güven Yaşlıçam
Solist
Sibel Pensel “Flüt”
Program
W. A. Mozart, Sol Major Flüt Konçertosu
W .A. Mozart, Senfoni No.41
7 Nisan 2016
Yer, Saat Bahçeşehir Koleji 15:00
Şef Marek Pijarowski
Program
P. İ. Çaykovski, Kuğu Gölü Bale Suiti
8 Nisan 2016
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Marek Pıjarowskı
Solist
Cem Babacan “Piyano”
Cem Sevgi “Trompet”
Program
D. Shostakovich, Trompet ve Piyano Konçertosu
P. İ. Çaykovski, Kuğu Gölü Bale Suiti
15 Nisan 2016
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Adrian Prabava
Solist
Ewa Kupiec “Piyano”
Program
R. Strauss, Burleske
J. Brahms, Senfoni No.2
22 Nisan 2016
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Antonio Pirolli
Solist
SoYoung Yoon
Program
D. Shostakovich, Keman Konçertosu
P. İ. Çaykovski, Francesca Da Rimini
29 Nisan 2016
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Wojciech Rodek
Solist
Aniello Desidero “Gitar”
Program
J.Rodrigo, Concierto De Aranjuez
N. R. Korsakov, İspanyol Kapriçyosu
P. İ. Çaykovski, Romeo&Julliet
6 Mayıs 2016
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Antonio Pirolli
Solist
Nurdan Küçükekmekçi (Soprano)
Bülent Bezdüz (Tenor)
Program
Opera Aryalarından Seçmeler
13 Mayıs 2016
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Nezih Seçkin
Solist
Atilla Şentin “Alto Saksafon”
Ali Aykaç “Piyano”
Ertuğrul İlerisoy “Gitar”
Serkan Alagök “Davul”
Program
Carmen Fantazi – Brillant
Hey Jude
It’s Raining Man
Music
Morning Dance
Smoke Get In Your Eyes
Soul Bossa
Street Life
20 Mayıs 2016
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Ender Sakpınar
Solist
Marin Gheras “Pan Flüt”
Program
Popüler Parçalardan Seçmeler
27 Mayıs 2016
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu, 20:30
Şef Dağhan Doğu
Solist
Sedat Yüce “Vokal & Trompet”
Hale Ciğer “Vokal”
H. Anıl Edebale “Piyano ve Düzenlemeler”
Fatih Harmantepe “Bas Gitar”
M. Çağatay Yılmaz “Davul”
Program
Hafif Müzik Konseri