2013 – 2014
7 Eylül 2013
Yer, Saat İbradi (Altın Beşik Mağrası) 14:00
Şef Koray Karaca
26 Eylül 2013
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu 20:30
Şef Gürer Aykal
Koro Ankara Çoksesli Devlet Korosu
Solistler
S. Evren Işık “Soprano”
Erdem Erdoğan “Tenor”
Serkan Kocadere “Bariton”
Koro
Ankara Devlet Çok Sesli Korosu
Koro Şefi
Cemi Can Deliorman
Program
Carmina Burana C.Orff
27 Eylül 2013
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu 20:30
Şef Gürer Aykal
Koro Ankara Çoksesli Devlet Korosu
Solistler
S.Evren Işık “Soprano”
Erdem Erdoğan “Tenor”
Serkan Kocadere “Bariton”
Koro
Ankara Devlet Çok Sesli Korosu
Koro Şefi
Cemi Can Deliorman
Program
Carmina Burana C.Orff
5 Ekim 2013
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu 20:00
Şef Cem Öget
Solistler
Cahit Berkay
Derya Petek “Vokal”
Program
Cahit Berkay Flim Müzikleri
25 Ekim 2013
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu 20:30
Şef Alexander Rahbari
Keman
Yoonhee Kim “Keman”
Program
P. İ. Çaykovski Keman Konçertosu
A. Dvorak Senfoni No.9
29 Ekim 2013
Yer, Saat Antalya Akvaryum 15:00
Şef Emin Güven Yaşlıçam
Program
Hasan N. Tura Türk Dansları
Ulvi Cemal Erkin Köçekçe
1 Kasım 2013
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu 20:30
Şef Emin Güven Yaşlıçam
Piyano
Leonel Morales “Piyano”
Program
W. A. Mozart Türk Marşı
P. İ. Çaykovski Piyano Konçertosu No.1
Hasan N. Tura Türk Dansları
H. Ferid Alnar Prelüd ve İki Dans
Ulvi Cemal Erkin Köçekçe
8 Kasım 2013
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu 20:00
Şef Naci Özgüç
Piyano
Fazıl Say “Piyano”
Program
Fazıl Say Su Konçertosu
9 Kasım 2013
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu 20:00
Şef Naci Özgüç
Piyano
Fazıl Say “Piyano”
Program
Fazıl Say Su Konçertosu
10 Kasım 2013
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu 10:00
Şef Naci Özgüç
Program
S. Barber Adagio
G. Faure Pavane
22 Kasım 2013
Yer, Saat ATSO 20:30
Şef Stanislav Kochanovsky
Solist
Paul Bilvol “Korno”
Muhammed Can Şapirov “Viyolonsel”
Program
G. Bizet Arlessiene Suit
30 Kasım 2013
Yer, Saat ATSO 20:30
Şef Gürer Aykal
Piyano
Michel Camilo “Piyano”
Program
Michel Camilo Konçerto No.2
G. Gershwin Rhapsody in Blue
06 Aralık 2013
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu 20:30
Şef Arjan Tien
Keman
Mathew Trusler “Keman”
Program
K. Karayev 3 Minyatür
S. Prokoiev Keman Konçertosu No.1
G. Bizet Senfoni
13 Aralık 2013
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu 20:30
Şef Alexander Rahbari
Piyano
Marian Lapsanski “Piyano”
Program
P. İ. Çaykovski Piyano Konçertosu No.2
P. İ. Çaykovski Senfoni No.2
20 Aralık 2013
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu 20:30
Şef Wojitec Rodek
Piyano
Gülsin Onay “Piyano”
Program
Ulvi Cemal Erkin Piyano Konçertosu
A. Glazunov Senfoni No.5
26 Aralık 2013
Yer, Saat Antalya Akvaryum 15:00
Şef Orhun Orhon
Program
G. Bizet Carmen Suit
27 Aralık 2013
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu 20:30
Şef Orhun Orhon
Vokaliz
Cengiz Ünal “Vokal”
Tolga Gülen “Vokal”
Umut Durmuş “Vokal”
Mehmet Tıknaz “Vokal”
Gökçer Alp “Vokal”
Cihan Kurtaran “Vokal”
Can Türkkan “Vokal”
Program
Popüler Parçalardan Seçmeler
28 Aralık 2013
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu 20:30
Şef Orhun Orhon
Vokaliz
Cengiz Ünal “Vokal”
Tolga Gülen “Vokal”
Umut Durmuş “Vokal”
Mehmet Tıknaz “Vokal”
Gökçer Alp “Vokal”
Cihan Kurtaran “Vokal”
Can Türkkan “Vokal”
Program
Popüler Parçalardan Seçmeler
10 Ocak 2014
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu 20:30
Şef Stanislav Kochanovsky
Piyano
Mert Esen “Piyano”
Program
S. Rachmaninov Piyano Konçertosu No.1
A. Borodin Senfoni No.2
16 Ocak 2014
Yer, Saat Antalya Akvaryum 15:00
Şef Orhun Orhon
Viyolonsel
Emre Sayari “Viyolonsel”
Program
E. Elgar Viyolonsel Konçertosu
Eray İnal Anadolu Rapsodisi
17 Ocak 2014
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu 20:30
Şef Orhun Orhon
Viyolonsel
Emre Sayari “Viyolonsel”
Program
E. Elgar Viyolonsel Konçertosu
Eray İnal Anadolu Rapsodisi
R. Schumann Senfoni No.4
24 Ocak 2014
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu 20:30
Şef Charles Olivieri-Munroe
Trompet
Erden Bilgen “Trompet”
Program
J. S. Bach Toccata and Fugue Orchestral
G. P. Telemann Trompet Konçertosu
J. Haydn Senfoni No.104
31 Ocak 2014
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu 20:30
Şef Gürer Aykal
Viyolonsel
Massimo Macri “Viyolonsel”
Program
R. Schumann Viyolonsel Konçertosu
J. Brhams Senfoni No.4
1 Şubat 2014
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu 20:30
Şef Gürer Aykal
Viyolonsel
Massimo Macri “Viyolonsel”
Program
R. Schumann Viyolonsel Konçertosu
J. Brhams Senfoni No.4
7 Şubat 2014
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu 20:30
Şef Alexander Rahbari
Viyolonsel
Alexander Rudin “Viyolonsel”
Program
A. Dvorak Viyolonsel Konçertosu
S. Rachmaninov Senfoni No.2
13 Şubat 2014
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu 20:30
Şef Tolga Taviş
Solist
Özgün Uğurlu “Vokal”
Tolga Kılıç “Klavye”
Evrim Aslan “Klasik-Akustik Gitar”
Alper Kömürcü “Keman”
Serdar Barçın “Saksafon-Flüt”
Mert ŞenÇolaklar “Perküsyon”
Volkan Asyalı “Davul”
Gökay Semercioğlu “Elektro Gitar”
Eser Ünsalan”Bas Gitar”
Program
Aşk Şarkıları
15 Şubat 2014
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu 20:30
Şef Tolga Taviş
Solist
Jorge Cardosa “Gitar”
Eren Süalp “Gitar”
Özcan Dal “Gitar”
Erkan Karagülle “Gitar”
Vural Kahraman “Gitar”
Program
Jorge Cardosa Gitar Konçertosu
J. Rodrigo 4 Gitar için Konçerto
21 Şubat 2014
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu 20:30
Şef Emil Tabakov
Piyano
Evgeni Bozhanov “Piyano”
Program
M. Ravel Pavane
M. Ravel Piyano Konçertosu
L. V. Beethoven Senfoni No.3
28 Şubat 2014
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu 20:30
Şef Wojitec Rodek
Flüt
Andrea Lieberknecht “Flüt”
Program
J. Sibelius Valse Triste
Karl Reinecke Flüt Konçertosu
N. Rimski-Korsakov Scheherazade
7 Mart 2014
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu 20:30
Şef Oğuzhan Balcı
Keman
Cihat Aşkın “Keman”
Program
Oğuzhan Balcı Keman Konçertosu
F. Mendelssohn Biryaz Gecesi Rüyası
14 Mart 2014
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu 20:30
Şef Marek Pijarovski
Solist
Çağ Erçağ “Viyolonsel”
Özcan Ulucan “Keman”
Program
J. Brahms İkili Konçerto
L. V. Beethoven Senfoni No.8
20 Mart 2014
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu 20:30
Şef Gürer Aykal
Keman
Hannah Perovne “Keman”
Program
F. Mendelssohn Keman Konçertosu
A. Adnan Saygun Senfoni No.1
21 Mart 2014
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu 20:30
Şef Gürer Aykal
Keman
Hannah Perovne “Keman”
Program
F. Mendelssohn Keman Konçertosu
A. Adnan Saygun Senfoni No.1
27 Mart 2014
Yer, Saat Antalya Akvaryum 15:00
Şef Tolga Taviş
Keman
Özgecan Kızılay “Keman”
Program
Turgay Erdener Teo
P. Sarasate Navara
28 Mart 2014
Yer, Saat Antalya Akvaryum 15:00
Şef Tolga Taviş
Keman
Özgecan Kızılay “Keman”
Program
Turgay Erdener Teo
P. Sarasate Navara
J. Sibelius King Christian II Suit
4 Nisan 2014
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu 20:30
Şef İbrahim Yazıcı
Solist
Eylem Demirhan Duru “Soprano”
Sim Tokyürek “Mezzo Soprano”
Emrah Sözer “Tenor”
Umut Tarık Akça “Bas”
Koro
Koro Festivali Karma Korosu
Koro Şefi
Nikolay Merdzhanov
Program
L. V. Beethoven Senfoni No.9
11 Nisan 2014
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu 20:30
Şef Alexander Rahbari
Piyano
Gülsin Onay “Piyano”
Program
W. A. Mozart Divertimento
W. A. Mozart Piyano Konçertosu No:20
L. V. Beethoven Senfoni No.4
17 Nisan 2014
Yer, Saat Antalya Akvaryum 15:00
Şef İbrahim Yazıcı
Keman
Sevil Ulucan “Keman”
Program
N. Kodalli Telli Turna
U. C. Erkin Keman Konçertosu
18 Nisan 2014
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu 20:30
Şef İbrahim Yazıcı
Keman
Sevil Ulucan “Keman”
Program
N. Kodalli Telli Turna
U. C. Erkin Keman Konçertosu
U. C. Erkin Senfoni No.2
24 Nisan 2014
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu 14:00
Şef Murat Göktaş
Anlatıcı
Selim Bayraktar “Anlatıcı”
Program
S. Prokoviev Peter ve Kurt
25 Nisan 2014
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu 14:00
Şef Murat Göktaş
Anlatıcı
Selim Bayraktar “Anlatıcı”
Program
S. Prokoviev Peter ve Kurt
2 Mayıs 2014
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu 20:30
Şef Antonio Pirolli
Solist
Feryal Türkoğlu “Soprano”
Aylin Ateş “Alto”
Murat Karahan “Tenor”
Cem Beren Sertkaya “Bas”
Koro
Ankara Devlet Çok Sesli Korosu
Koro Şefi
Cemi Can Deliorman
Program
W. A. Mozart Requiem
9 Mayıs 2014
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu 20:30
Şef Antonio Pirolli
Solist
İdil Biret
Program
L. V. Beethoven Egmont Uvertur
L. V. Beethoven Piyano Konçertosu No.3
F. Mendelssohn Senfoni No.4
16 Mayıs 2014
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu 20:30
Şef Benoit Fromanger
Keman
Atilla Aldemir “Keman”
Koro
Ankara Devlet Çok Sesli Korosu
Koro Şefi
Cemi Can Deliorman
Program
A. Dvorak Carnival Overtureop.92
P. Sarasate Zigeunenweisen
C. Saint-Seans Rondo Capriccioso
Ahmet Adnan Saygun Eski Uslupta KantatG. Verdi Esirler Korosu
A. Borodin Poloveç Dansları
22 Mayıs 2014
Yer, Saat Antalya Akvaryum 15:00
Şef Emin Güven Yaşlıçam
Program
M. Glinka Valse Fantasie
M. Glinka Summer Night in Madrid
E. Chabrier Habanera
E. Chabrier Espane
23 Mayıs 2014
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu 20:30
Şef Emin Güven Yaşlıçam
Gitar
Aniello Desiderio “Gitar”
Program
M. Glinka Valse Fantasie
J. Rodrigo Gitar Konçertosu
M. Glinka Summer Night İn Madrid
G. Gershwin Cuban Uvertür
E. Chabrier Habanera
E. Chabrier Espane
A. Marquez Danzon No.2
30 Mayıs 2014
Yer, Saat AKM Aspendos Salonu 20:30
Şef Naci Özgüç
Piyano
Hüseyin Sermet “Piyano”
Program
W. A. Mozart Piyano Konçertosu No:18
N. Rimski-Korsakof İspanyol Kapriçyosu
M. Ravel Bolero